Profesionálny catering

Podnikaniu v gastronómii sa venujeme od roku 2010 a to našou prvou prevádzkou PAPA GRILL, ktorá sa nachádza v Malackách na Brnenskej ul.

Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering.
Zo začiatku to boli jednoduché cateringy ako pečené prasiatko, grilované kolená a rebierka, ktoré sú dodnes veľmi žiadané.

Dobré referencie nás však posúvali ku ďalším a ďalším kontaktom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších cateringov a to nielem v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.

K dnešnému dňu pripravujeme cateringové služby od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Taktiež máme vlastnú sálu PAPA GRILL EVENT HALL kde sa realizujeme pri príprave rôznych akcií ako sú svadby, firemné akcie, plesy, školenia a pod.

Pozrite si galériu našej práce a veríme že vás presvedčí o našich kvalitách.

0911 591 110

info@papagrill.sk

Radi pripravíme cenovú ponuku aj na vašu akciu stačí vyplniť kontaktný formulár. Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov (viď nižšie a VOP*   
Spracovanie osobných dát
Vyplnením vašich osobných údajov sa PAPA GRILL, s.r.o., so sídlom: Brnenská 2849/4, 901 01 Malacky, stane prevádzkovateľom vašich osobných údajov. Z právneho titulu zákonnej povinnosti evidujeme Email, Meno, Priezvisko, Telefon, časovo neobmedzene. Tieto údaje spracovávame s cieľom vybavenia požiadavky.
Vaše práva
Môžete vzniesť námietku proti tomuto spracovaniu, rovnako ako môžete požadovať opravu udaných osobných údajov, požiadať o oznámenie, aké osobné údaje o vás evidujeme, prípadne požiadať o výmaz osobných údajov, ak to bude možné. Ak dochádza k automatizovanému spracovaniu, máte právo na prenositeľnosť údajov a nebyť predmetom rozhodnutia založeného výhradne na tomto rozhodovaní. V prípade, že ste nám dali súhlas so spracovaním niektorého z osobných údajov, informujeme vás, že tento súhlas môžete v budúcnosti kedykoľvek odvolať a je povinnosťou dodávateľa tento údaj následne vymazať a ďalej ho nespracovávať. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Vaším právom je podať sťažnosť dozornému úradu (Úrad na ochranu osobných údajov) proti tomuto spracovaniu. So svojimi žiadosťami sa môžete obracať na e-mail info@papagrill.sk alebo na sídlo našej spoločnosti:PAPA GRILL, s.r.o., Brnenská 2849/4, 901 01 Malacky.
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok papagrill.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.