Event Hall Malacky

je novo otvorená spoločenská sála, nachádzajúca sa v Malackách. Priestor s rozlohou takmer 500m² je ideálnym miestom na usporiadanie rôznych kultúrno-spoločenských akcií od firemných večierkov, banketov, svadieb až po školenia a súkromné oslavy. Okrem sály, ktorá je nefajčiarska, je k dispozícii fajčiarsky stan. Taktiež poskytujeme kompletný cateringový servis a audio-vizuálnu produkciu. V rámci areálu je k dispozícii parkovisko. Prežite aj Vy príjemné zážitky, pozitívne emócie a nezabudnuteľné spomienky pri svojich spoločenských udalostiach.

Event Hall Malacky je vysoko atraktívny, plne klimatizovaný a ľahko prístupný priestor s možnosťou využitia na mnohé kultúrne a spoločenské podujatia. Hala je vybavená predeľovacím systémom s možnosťou zmenšenia priestoru, vlastnou šatňou a úschovňou vecí, presúvateľným a fixným barom, závesným videoprojektorom a kvalitným ozvučením, sociálnymi zariadeniami s bezbariérovým prístupom a vlastným parkoviskom. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza bowlingové centrum s možnosťou využitia na teambuildingové aktivity.

Mladý a profesionálny team Vám pripraví event priamo ušitý na mieru podľa Vašich predstáv a potrieb. Vaša spokojnosť je našim poslaním. Navštívte nás osobne, alebo kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom a my Vám radi pomôžeme s realizáciou spoločenských a kultúrnych akcií.

 • Technické parametre sály:
 • 550m² plocha sály
 • 230V zásuvky po obvode sály (30 zásuviek + 2 zásuvky na nosných stĺpoch)
 • 32A zásuvky s ističom 5-kolík (2 na západnej stene a 1 na východnej stene)
 • 4 x internetové prípojky LAN, Wi-Fi pripojenie v celom objekte
 • Strešné vetranie, vzduchotechnika
 • Fixný videoprojektor s výkonom 7 000 ansi lúmenov
 • RGB Led stropné osvetlenie s možnosťou kombinovania farieb a intenzity svetla
 • 2x mobilný bar s LED podsvietením
 • Výška stropu 4m
 • Backstage – 30m²
  Miestnosť pre vystupujúcich interpretov
 • Chodba – 60m²
  3 vstupy do objektu (2x dvojkrídlový, 1x jednokrídlový)
  Uzamykateľný prechod do priestorov bowlingu
  Statický bar
  Výška stropu 3m
 • WC
  Plne elektronicky vybavené dámske, pánske a bezbariérové toalety, s ozvučením
  Pánske: 2x kabínka, 3x pisoár, 2x umývadlo,
  Dámske: 4x kabínka, 4x umývadlo
  Bezbariérové: 1x toaleta, 1x umývadlo
 • Šatňa
  Samostatná šatňa pre hostí so sťahovacím oknom a ozvučením
 • Sklad
  Plne vybavený cateringový sklad s inventárom a mobiliárom na sálu pre 250 ľudí. V prípade potreby možnosť poskytnutia na uskladnenie aj iných vecí.
 • Kancelárske priestory
  Možnosť sprístupnenia zasadacej miestnosti pre interpretov.
 • Zasadačka 20m²
  Konferenčný stôl pre 8 osôb so zabudovaným HDMI, USB pripojením
  Širokouhlý LED televízor vhodný na videohovory a prezentácie
  Kávovar a minibar
 • Parkovanie
  V rámci areálu máme k dispozícii 24 parkovacích miest.
kapacita a plocha event hall malacky

kapacita

na sedenie 300 osôb

na státie 500 osôb

Firemné konferencie, semináre, workshopy, pracovné stretnutia, prezentácie, obchodné porady, tlačové konferencie, školenia

Firemné konferencie, semináre, workshopy, pracovné stretnutia, prezentácie, obchodné porady, tlačové konferencie, školenia

poskytujeme plné technické vybavenie s možnosťou využitia flipchartu, kancelárskych potrieb, projektoru, mikrofónu, rečníckeho pultu a wi-fi pripojením. Vprípade potreby sprostredkujeme aj tlmočnícke služby. Vieme zabezpečiť divadelné sedenie, sedenie typu I a U, školské sedenie. Poskytneme aj občerstvenie vo forme bufetových stolov, coffee break, raut, alebo pripravíme všetko na mieru prispôsobené Vašim požiadavkám. Kapacita je pre 200 osôb.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Svadby, rodinné a narodeninové oslavy, plesy, hody, recepcie a oslavy

Svadby, rodinné a narodeninové oslavy, plesy, hody, recepcie a oslavy

pripravíme pre Vás nezabudnuteľné momenty pri Vašich oslavách. Plne zastrešíme dekoráciu sály a sedenie podľa potreby, vypracujeme na mieru viac chodové menu, zabezpečíme živú alebo reprodukovanú hudbu, kvetinovú výzdobu, bufetové stoly, fotagrafa prípadne kameramana. Myslíme aj na najmenších a máme možnosť vytvorenia detského kútika, prípadne poskytnutia prebalovacieho pultu. Nechajte Vaše starosti na nás a Vy si užívajte. Kapacita je pre 200 osôb.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Koncerty, módne prehliadky, výstavy

Koncerty, módne prehliadky, výstavy

prispôsobíme vám veľkosť sály a sedenia podľa potreby, pripravíme pódium, profesionálne exteriérové a interiérové osvetlenie, špičkové ozvučenie a techniku so špeciálnymi efektami. V prípade potreby poskytneme červený koberec a vip prenosné vyhradzovacie stĺpiky. K dispozícii je plne vybavený bar s profesionálnym personálom.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Požičovňa cateringového inventáru

Požičovňa cateringového inventáru

v prípade, že máte menšiu narodeninovú oslavu, záhradnú párty, alebo malý firemný večierok vo vlastných priestoroch, ponúkame zapožičanie profesionálneho cateringového inventáru.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Prenájom sály

Prenájom sály Event Hall

ak hľadáte dostatočne veľký a atraktívny priestor, ktorý by sa Vám hodil na tanečné kurzy, divadelné predstavenia, alebo iné aktivity, kontaktujte nás a informujte sa možnosti prenájmu, prípadne spolupráce.

Vyžiadajte si cenovú ponuku


 Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov (viď nižšie a VOP)    
Spracovanie osobných dát
Vyplnením vašich osobných údajov sa PAPA GRILL, s.r.o., so sídlom: Brnenská 2849/4, 901 01 Malacky, stane prevádzkovateľom vašich osobných údajov. Z právneho titulu zákonnej povinnosti evidujeme Email, Meno, Priezvisko, Telefon, časovo neobmedzene. Tieto údaje spracovávame s cieľom vybavenia požiadavky.
Vaše práva
Môžete vzniesť námietku proti tomuto spracovaniu, rovnako ako môžete požadovať opravu udaných osobných údajov, požiadať o oznámenie, aké osobné údaje o vás evidujeme, prípadne požiadať o výmaz osobných údajov, ak to bude možné. Ak dochádza k automatizovanému spracovaniu, máte právo na prenositeľnosť údajov a nebyť predmetom rozhodnutia založeného výhradne na tomto rozhodovaní. V prípade, že ste nám dali súhlas so spracovaním niektorého z osobných údajov, informujeme vás, že tento súhlas môžete v budúcnosti kedykoľvek odvolať a je povinnosťou dodávateľa tento údaj následne vymazať a ďalej ho nespracovávať. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Vaším právom je podať sťažnosť dozornému úradu (Úrad na ochranu osobných údajov) proti tomuto spracovaniu. So svojimi žiadosťami sa môžete obracať na e-mail info@papagrill.sk alebo na sídlo našej spoločnosti:PAPA GRILL, s.r.o., Brnenská 2849/4, 901 01 Malacky.

0910 780 790

info@papagrill.sk

zobraziť trasu EVENT HALL MALACKY
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok papagrill.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.