Sme mladá prosperujúca firma so silnými koreňmi, ktorá je oddaná svojej práci. Našou úlohou je komplexná starostlivosť o našich klientov, v rámci závodného stravovania, bufetu a gastronómie. Dovolíme si tvrdiť, že momentálne máme vybudovanú najmodernejšiu kuchyňu v Malackách a blízkom okolí, s rozlohou 650m2 a kapacitou 2000 jedál denne.

Táto kuchyňa sa nachádza v blízkosti Vašej spoločnosti. A práve v tom vidíme veľkú výhodu v logistike a pružnosti vybavenie Vašich objednávok. K dispozícii je aj jedáleň s terasou, ktorá je súčasťou kuchyne. V týchto priestoroch je môžete stravovať aj Vy.

Vaša spoločnosť

Vaša spoločnosť je pre nás to najlepšie miesto, kde môžeme využiť náš potenciál, inovatívnosť, víziu toho, že závodné stravovanie nie je len o tom, dať si raz za deň niečo teplé. My sa zameriame na Vás, na Vaše požiadavky a pripomienky. Všetky jedlá pripravujeme tak ako pre seba. Varíme chutnú domácu stravu, ktorú pripravujeme v súlade s normami HCCP a bezpečnosťou BOZP.

Fungujeme štýlom

Čerstvé jedlo

Zdravé jedlo

Naša starostlivosť

Naša základná ponuka pre Vás by pozostávala z piatich hlavných chodov.

Chceme v našich inovatívnych službách v závodnom stravovaní vytvoriť pre Vašu spoločnosť menu z drahších surovín, aby sme uspokojili aj tých náročnejších stravníkov.

Na mysli máme trojmesačné menu, ktoré bude založené na sezónnych surovinách. Podľa možností a dohody aj osem druhov pizze, ktorú pripravujeme tradičným spôsobom v peci na drevo.

Naše skúsenosti z bufetovej stravy, ktorú reprezentujú prevádzky PAPA GRILL, by sme veľmi radi aplikovali u Vás v časoch medzi výdajmi stravy. Vytvorili sme pre Vás špeciálnu bufetovú ponuku od teplých jedál cez studené šaláty, jogurty, sladkosti, pochutiny a nápoje cca 100 položiek.

Starostlivosť o Vašu spoločnosť nekončí len v kantíne. Zabezpečíme pre Vás občerstvenie na Vaše meetingy, školenia, návštevy, máme bohaté skúsenosti s cateringom na mieru. Sme schopní zorganozovať Vaše firemné večierky alebo výročia. Organizujeme aj komplikovanejšie cateringy pre 1500 ľudí. Aktívne sa zúčastňujeme na stravovacích komisiách a zdokonalujeme naše služby.

“ Je rozdiel medzi záujmom a oddanosťou.
Ak máte záujem niečo robiť, robíte to iba vtedy, keď sa vám to hodí.
Ak ste niečomu oddaný, neakceptujete žiadne výhovorky, iba výsledky.”
- Ken Blanchard -

0902 909 012

info@papagrill.sk

Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok papagrill.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.